Stenden University of Applied Sciences

Якщо ви замислюєтеся продовжити навчання за кордоном, то Голландія, або Нідерланди, – правильний вибір. Ця країна з давніх часів відома як центр освітніх традицій і університетів. Її освіта за багато століть досягла високого рівня і відповідає світовим стандартам. Дипломи голландських вищих навчальних закладів визнаються у всіх країнах світу і наявність голландського диплому – ключ до успішної кар’єри.

В Університеті прикладних наук Стенден (Stenden University of Applied Sciences) навчається приблизно 12 тис. студентів з 60 країн світу. Серед них – студенти з Китаю, Індонезії та країн Східної Європи. Stenden готує кадри для міжнародного ринку. Популярність заклад завоював завдяки своїм англомовним бакалаврcьким і магістерським програмам в галузі готельного і туристичного, ресторанного менеджменту і бізнес-адміністрування. Стенден — найкращий у Нідерландах вищий навчальний заклад готельного та ресторанного бізнесу та входить до 5 кращих в Євросоюзі за цими спеціалізаціями.

Університет розташований у мальовничому місті Леуварден (приблизно в 3-х годинах їзди від аеропорту Скіпхол).
Навчальні програми Stenden University високо цінуються у всьому світі, а випускники затребувані у всіх міжнародних бізнес – і держструктурах. Високу якість засвідчує акредитація голландсько-фламандської організації (NVAO).

Сьогодні Стенден пропонує такі освітні англомовні програми:

Бакалавр:

  • Міжнародний бізнес і вивчення навичок управління
  • Міжнародний готельний менеджмент
  • Менеджмент дозвілля
  • Офісний менеджмент (управління персоналом)
  • Менеджмент міжнародного туризму
  • Менеджмент у сфері медіа та розваг

Магістр:

  • Міжнародний Туризм і сфера дозвілля
  • Міжнародний менеджмент послуг
  • Міжнародний Event Management

Академічний рік складається з 2-х семестрів. Навчання починається у вересні та лютому.

Cистема PB

Університет Стенден використовує унікальні методики навчання, які дають гарні знання та практичні навички студентам.

Що таке Problem Bassed Learning? Ви зустрічаєтеся раз на тиждень у невеликих групах від 12 до максимум 15 студентів, систематично працюючи над конкретним проектом, або проблемою. Так званий “мозковий штурм ”, під час якого студенти вивчають завдання і розв’язують реальні життєві ситуації. Для цього вони використовують різні джерела інформації — від традиційної бібліотеки до Інтернет ресурсів і власної фантазії. Ви доповнюєте один одного, кожен робить свій внесок у проект. А відтак — отримуєте однакові оцінки. PBL вимагає чіткого планування та самоорганізації. І як результат — велика кількість практичних знань, які випускники Стендена з гордістю демонструють роботодавцям.

Сайт університету www.stenden.com