Подаруйте незабутні канікули своїй дитині!

44444

Оздоровчий комплекс «Петрос» розташований в унікальному кліматичному курорті – Татарів, відомому з часів Австро-Угорщини. У цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині р. Прут особливий цілющий фіто фон, який регулює імунну систему організму.
Заїзд на 6 днів в таборі, 8 днів з дорогою. 02.01.17 -09.01.17
Оздоровчий комплекс “Петрос” складається з шести нових дерев’яних двоповерхових котеджів і просторого ресторану, стилізованого під гуцульську колибу. Номери комплексу “Петрос” обладнані всіма зручностями.
ЕКСКУРСІЇ. Саме у нас Ви можете побачити фантастичні пейзажі Карпат, здійснити походи на гірську галявину – “полонину” (3,5 км), водоспад “Гук” (в мальовничому урочищі “Женець” – 6 км), на унікальну вулканічну гору Хом’як (10 км ). Звідси зручно відвідати ГК “Буковель” (навіть влітку можна оцінити підйомники і милуватися панорамою), дістатися до “Заросляка” і зійти на г.Говерлу.

333333
Безпека Ваших дітей – перш за все!
Ви покладаєте відповідальність за їхнє здоров’я і безпеку на нас, і ми прекрасно це розуміємо. Дитяча безпека – це наявність цілодобової охорони і медичного спостереження, і постійний моніторинг вожатими місцезнаходження та дій дитини, а також обов’язкове виконання кожним “Внутрішніх правил розпорядку”.
Персонал. C вашими дітьми працюють досвідчені вихователі Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника під керівництвом методиста.

11111
Медична частина табору розташована в будівлі адміністративно-господарського корпусу. Включає оглядовий і процедурний кабінети. Всі співробітники мають спеціальну освіту та широкий досвід роботи в сфері дитячої педіатрії та оздоровлення. Медичний персонал безперервно контролює роботу харчоблоку, санітарний стан житлових приміщень і території, здійснює контроль водних процедур, спортивних занять і змагань.
Вартість програми: 4050 грн + ж / д.
У вартість входить: проживання, 4х разове харчування, робота вожатих- аніматорів, страховка.
У вартість не входить: трансфер вокзал-Петрос-вокзал, ж / д квитки, екскурсії, прокат лиж, скі пас, особисті витрати.
Необхідні документи в табір: • копія свідоцтва про народження; • медична довідка форми № 079/0; • довідка про щеплення; • довідка про епідеміологічне оточення.

Деталі про табір на сайті http://petrosnext.in.ua та у офіс-менеджерів VLS