Вінницька обласна державна телерадіокомпанія “ВІНТЕРА” – найпотужніший з існуючих на сьогодні засобів масової інформації регіону. У своїй структурі вона має власний шостий метровий канал «ВДТ», обласне ефірно-проводове радіо і радіо «Хвиля», що працює в середньохвильовому діапазоні (1377 кГц).

З метою поповнення журналістського складу здібними випускниками вищих навчальних закладів керівництво телерадіокомпанії залучає студентів ВНЗ до проходження робочого триместру і підкріплює загальні заходи з ними копіткою індивідуальною роботою керівників структурних підрозділів ТРК. Кожен з трьох підрозділів ВОДТРК “ВІНТЕРА” – обласне радіо, ВДТ, радіо «Хвиля» – має достойний кадровий потенціал, оригінальні творчі здобутки, перемоги у всеукраїнських, міжнародних фахових фестивалях, конкурсах.

За останні роки, з метою покращення якості та розширення зони впевненого прийому сигналів обласного радіо і телебачення здійснений комплекс матеріально-технічних заходів, спрямованих на переоснащення телерадіокомпанії.

Концептуальна мета діяльності Вінницького обласного державного телебачення “ВДТ”- формування творчого обличчя місцевого телеканалу, який пропонує корисну для всіх верств населення інформацію.