Університет Vistula, Варшава, Польща

Vistula – це відома марка на ринку приватних ВНЗ Польщі. Це мережа вишів по всій території країни. У тебе є можливість обрати найкращу спеціальність для себе. Тут пропонують студентам 15 напрямів навчання польською і 7 англійською мовою.

Вістула в цифрах

  • 5 місце серед приватних ВНЗ в рейтингу “Perspektywy” 2014
  • 54 програми навчання: 15 — бакалаврату, 3 — магістратури, 3-інженерні, 25 — післядипломні
  • 40 тисяч випускників
  • 43 країни, з яких приїхали навчатись студенти
  • 45 університетів, з якими співпрацюємо в рамках міжнародного обміну студентами
  • 210 викладачів

Академія Фінансів та Бізнесу Vistula є перевіреним і надійним Університетом. Протягом багатьох років займає високі позиції в рейтингах ВНЗ. Головна особливість – постійне вдосконалення.

Кваліфіковані кадри

У AFiB Vistula понад 210 викладачів. З них 50 професорів і докторів з вищої наукової та професійної кваліфікації, які захистили дисертацію.

Викладачі академії – насамперед практики, які набули досвіду в знаменитих фірмах та установах і тепер передають його студентам.

Співпраця з видатними вченими з академічних центрів усього світу гарантує, що програма освіти реально оцінює потреби сучасного ринку праці.

Навчання в міжнародному оточенні

Навчання в Академії Фінансів і Бізнесу Vistula відбувається міжнародної атмосфері. У нашому інституті навчаються студенти з 38 різних країн та 4 континентів. У тебе є унікальна можливість виїхати за кордон на практику за освітніми програмами (в т. ч. Німеччину, Іспанію, Туреччину і т.д.)

Ти можеш стати учасником програми міжнародного обміну студентів в університетах більш ніж в 30 країнах світу. Ми надаємо можливість своїм студентам подорожувати і переймати знання у справжніх професіоналів.

Академія Фінансів та Бізнесу Vistula дарує тобі можливість розширити свій кругозір, побувати на міжнародних і державних конференціях. Ти можеш вчитися як польською, так і англійською мовою.

Професійний розвиток

В університеті підтримують професійний розвиток студентів. ВНЗ відрізняється від інших інноваційністю. Саме тому тут ввели новаторську програму, що об’єднує світ бізнесу та освіти, COOP-EDU, в рамках якої, Академія Фінансів та Бізнесу Vistula співпрацює з такими відомими компаніями, як Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus та інші. Академія Фінансів та Бізнесу Vistula пропонує своїм студентам участь у стипендіальних програмах стажувань. Також у тебе є можливість брати участь у міжнародних проектах (наприклад, в Китаї). Наш ВНЗ співпрацює зі студентським співтовариством Academic Force під опікою Доктора наук, Професори Krzysztofa Rybińskiego. Це студентське об’єднання займається реалізацією досліджень для зовнішніх фірм.

У нас також проходить JOB SPOT – перші в Польщі організовані студентами лекції, які проводяться фахівцями бізнес середовища та потенційними роботодавцями, а також ярмарки вакансій.

Забезпечуємо комфортне навчання

На території університету ти знайдеш все, що тобі знадобиться для комфортного навчання: сучасні лекційні зали, розраховані на кілька сотень осіб, бібліотека, тренажерний зал, спортивний зал, їдальня і кафетерій. Під час теплої погоди ти зможеш відпочити зі своїми друзями на вулиці біля університету. Будівля нашого ВНЗ пристосоване також для людей з обмеженими можливостями.

Розвивай не тільки розум, а й тіло

Любиш спорт? Тоді спеціально для тебе у нас є хороші новини: тобі не потрібно шукати місце, де можна пограти у спортивні ігри зі своїми друзями! Скористайся спортзалом Академії Фінансів і Бізнесу Vistula. Вона пристосована для гри в баскетбол, волейбол, футбол, бадмінтон, а так само для фітнесу. Ти ходиш в тренажерний зал? Вступай до Vistula, і у тебе з’явиться можливість займатися прямо в Університеті. Час твоїх занять необмежено!

Місією Академії Фінансів і Бізнесу Vistula є надання високого рівня освіти для міжнародних студентів, враховуючи їх потреби та побажання.

Сайт університету www.vistula.edu.pl