Університет Прикладних Наук «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN»

2010 року VLS визнано кращим закордонним партнером «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN»

«HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» (заснований у 1798 році) – це університет прикладних наук з яскравовираженою міжнародною орієнтацією. 80 різних національностей, 30000 студентів з Нідерландів та з багатьох країн Європи і світу, 2500 викладачів роблять університет одним з найпотужніших осередків вищої освіти у Нідерландах.

Університет складається з 18 інститутів, кожний з яких спеціалізується на окремій галузі. «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» має партнерські зв’язки з 86 університетами світу, що дає можливість провести один семестр за межами Голландії (Європа, США, Китай). Навчальний заклад «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» співпрацює з найпрестижнішими компаніями Європи, завдяки чому студенти з 4-го року навчання проходять практику й пишуть дипломну роботу в одній із них.

У 2006 році Міністерствами Освіти Голландії та Бельгії було створено Голландсько-Фламандську акредитаційну комісію, завданням якої була перевірка всіх вищих навчальних закладів Нідерландів та Бельгії. За офіційними даними (www.nvao.net) після проходження акредитації у 2006-2008 р. «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» не тільки увійшов у десятку найкращих університетів Нідерландів та Бельгії, а й отримав найвищий бал, посівши І місце.

Які програми пропонує університет?

  • Більш ніж 70 програм економічного, гуманітарного, соціального та мистецького спрямування.
  • Ступені «Бакалавр» (4 роки навчання) та «Магістр» (+1-2 роки).
  • 1-2-річні програми на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Галузі спеціалізації «HANZE UNIVERSITY GRONINGEN» (мовавикладання – ENGLISH)

  • International Communication – Інститут Міжнародних Комунікацій
  • International Business and Management Studies – Інститут Міжнародного Бізнесу та Менеджменту

Напрямки:
International Marketing (менеджер з експорту, менеджер з продажу та реклами, маркетолог, маркетолог-аналітик)
International Management (консалтинг, проект менеджмент, менеджер з кадрової політики, управління виробництвом)
International Finance & Accounting (фінансовий аналітик, радник з інвестицій, спеціаліст у банківській сфері)
International Travel & Tourism (менеджер готельного, туристичного, ресторанного, курортного бізнесу, міжнародні комунікації та міжкультурні комунікації)

  • International Facility Management – Інститут Менеджменту: обслуговування всіх сфер діяльності компаній, координація роботи персоналу
  • Advanced Sensor Applications – Інститут сенсорних технологій
  • International Physiotherapy Department – Інститут фізіотерапії

2015 року в «HANZE UNIVERSITY» відкрилась нова спеціальність “Бізнес та ІТ”. Сьогоднішній ринок праці вимагає таких спеціалістів, тож перед майбутніми випускниками із таким дипломом відкриваються прекрасні можливості працевлаштування. Цього ж року VLS відправляє на навчання за цією спеціальністю першого студента з України.

Сайт університету www.hanze.nl