Universidade Nova De Lisboa (NOVA), Португалія

Назва Universidade Nova De Lisboa (NOVA) означає творчість та інновації. Університет пишається своєю молодістю, оскільки є одним із наймолодших державних університетів в районі Лісабонської митрополії.

У NOVA на даний час навчається близько 19,000 студентів, працює 1491 викладачів. В структурі ВИШу – п’ять факультетів, три інститути і одна школа, що дає можливість обрати саме ваш напрям з широкого спектру курсів з усіх галузей знань.

Застосування принципів Болонської декларації для всіх курсів є чітким показником потужності NOVA. Університет позиціонує себе як європейський вищий навчальний заклад. Тут на повну діє програма Erasmus, за якою студенти мають можливість здобувати освіту в університетах-партнерах в інших країнах.

NOVA об’єднує 42 науково-дослідних центрів, які фінансуються FCT (Португальський Фонд науки і технології), до послуг студентів та науковців також 3 надсучасні лабораторії (в партнерстві з іншими установами). В останній оцінки FCT (2007-2008), 26 з цих центрів були класифіковані як “відмінно” або “дуже добре.

Високий рівень досліджень в багатьох областях також є наріжним каменем у міжнародному співробітництві університету NOVA. Крім того, NOVA інтенсивно розвиває коопераційні зв’язки з Бразилією. На меті також організація співпраці із вищими навчальними закладами з країн Латинської Америки. Дружні зв’язки налагоджені і з північно-американськими університетами – Університет штату Техас в Остіні (UTA), Массачусетський технологічний інститут (MIT) і Університету Карнегі-Меллона (CMU). Такому міжнародному рівню сприяє і всіляка підтримка з боку португальського уряду.

Отже, Universidade Nova De Lisboa – це абсолютно новий варіант європейської освіти, де висока якість диплому забезпечує стовідсоткове працевлаштування у найкращих компаніях, а ціна за навчання приємно вражає!

Universidade Nova De Lisboa пропонує навчання за такими напрямами:

1. The Faculty of Sciences and Technology – факультет науки і технологій.
  2. Faculty of Social Sciences and Humanities – факультет соціальних і гуманітарних наук.
  3. Faculty of Business and Economics – факультет бізнесу та економіки.
  4. Faculty of Medical Sciences – Факультет медичних наук.
  5. Faculty of Law – правознавчий факультет ( бакалаврат – 8 семестрів , магістратура – 3 семестри ).
  6. The Institute of Hygiene and Tropical Medicine – Інститут Гігієни і тропічної Медицини.
  7. The School of Statistics and Information Management – Вища Школа Статистики та інформаційного менеджменту.
  8. Institute of Chemical and Biological Technology – Інститут хімічних та біологічних технологій.
  9. National School of Public Health – Національна Вища Школа громадського Здоров’я ( бакалаврат – 4 роки , магістратура – 2 роки).

Подробиці на сайті: www.unl.pt