Літо… Море… Друзі… і ДРАЙВ!!!! Мільйон вражень, щоденний позитив та спогади на весь рік! Саме таким запам*ятається відпочинок у гостинній Болгарії слухачам та викладачам школи VLS. Звичайно, все передати словами  ну дуууже важко, але ми залюбки  поділимось найяскравішими моментами.

По-перше, абсолютно не помилились із вибором готелю.  Дякуємо персоналу Midia Grand Resort за комфортне проживання, смачні страви та веселі розваги.

13

По-друге, розваг дійсно вистачало. Щодень – безліч конкурсів та майстер-класів. Але найбільше вражень у дітей залишилось від 2-го сезону анімаційного проекту M-Factor Star. На кону – кубок для команди, яка об’єднала тих, хто цінує дружбу, мрії, любов, щастя, танці, музику та задоволення!!! Чого тут тільки не було! День “Точь в точь” та покази мод, вивчення таємниць стародавнього світу та тонкощів східної кухні та ще багато-багато цікавого! А ми, звичайно, попереду!

А ще команда VLS взяла участь у створенні найбільшої хвилі і встановила рекорд M-Factor! А на яскравому святі фарб холлі ми стали частиною найбільшої букви М!

По-третє, щодень – спортивні вправи та змагання. Особливо екстремальною та веселою стала поїздка до аквапарку. Ми випробували всі горки та басейни)))

Але як же на відпочинку і без англійської! Заняття з найкращими викладачами та фірмовими блокнотами . Тож приїхали додому не тільки із гарними враженнями, а й з відпрацьованою розмовною англійською)

Також наша команда встигла побувати і в старовинному болгарському містечку Несебр. Таємничі історії та тисячолітні храми, наповнені сонцем – те, що неможливо забути!

Загалом, це були 100% класні канікули разом з VLS!