Приєднуйтесь! Відпочинок з VLS – це найкраще, що Ви можете обрати для своєї дитини!

Запрошуємо дітей та молодь до корисного та яскравого відпочинку у найкращому таборі Болгарії Midia Grand Resort.

Переваги табору:

:-) Розташований на березі моря – 50 метрів, поруч з Несебром та Сонячним берегом

:-) 2400 кв.м комфортабельних сучасних чистих басейнів з острівцями та містками. В таборі є аквапарк та шалені водяні гірки

:-) усі умови для спортивних тренувань

:-) проживання у комфортабельних 2,3 – місних номерах. В кожному – нові меблі, кондиціонер, балкон

:-) цілодобова охорона, рятувальники, медична служба

:-) тільки кращі аніматори та весела розважальна програма “М-Фактор 2017″

:-) 4-разове харчування  на будь-який смак- шведський стіл. . Це дійсно оздоровлення, тому що всі овочі та фрукти, які подаються до столу вирощені в чистому середовищі без застосування хімікатів у власному господарстві власників комплексу.

:-) Цілодобове спілкування англійською з викладачами, носіями мови та друзями з багатьох країн Європи.

Та ще безліч переваг, які Ви та Ваші діти зможуть насолодитись тальки  у Midia Grand Resort!

Вартість 475 євро (375  євро путівка+100 євро-за заняття англійською)+500 грн

Тривалість одного заїзду 15 днів (разом з трансфером)
Можливі заїзди: з 18.07 по 1.08.
Мінімальна кількість дітей у групі 12 +керівник
Вік дітей від 7 до 18 років