images4

VLS є офіційним партнером Британської Ради в Україні. Вам не доведеться нікуди їхати. Саме ми маємо право проводити іспити та видавати відповідні сертифікати у Вінниці.

IELTS – один із найскладніших в світі іспитів з англійської мови. Але цей сертифікат є безпрограшним квитком в успішне майбутнє. Адже він відкриває дорогу до закордонних університетів з англійською мовою викладання.

VLS – єдиний у регіоні центр, який готує групи слухачів до здачі іспиту за найсучаснішими методиками Кембрижду, які рекомендовані Британською радою. За 15 років роботи VLS сотні наших випускників з різних куточків України отримали сертифікати IELTS з найкращими балами: 6.0 і вище з першого разу.

У 2014-2015 навчальному році 85% слухачів VLS отримали прохідний бал для вступу до кращих університетів Європи (6.5 і вище) з першого разу. А 5 осіб отримали сертифікати із рівнем 5.5, що теж достатньо для вступу. В цілому, рівень здачі іспиту цьогоріч становить 92%.

VLS – має найкращі показники в Україні! Маєте іншу інформацію та можете її підтвердити документально? Тоді у нашому головному офісі на вас чекає ящик шампанського!