exchangeВже протягом багатьох років Центр VLS двічі на рік організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. У ці подорожі ми традиційно запрошуємо наших слухачів та їхніх батьків. Що це дає?

По-перше. Ми підтримуємо вислів “Краще один раз побачити, аніж десять почути”. Тому пропонуємо майбутнім студентам та їхнім спонсорам – батькам на власні очі подивитись на університети, поспілкуватись із викладачами та студентами, відчути атмосферу країни, де будуть здобувати освіту. Так набагато легше обрати бажаний ВИШ.

По-друге. Докорінна відмінність ознайомчих сесій VLS у тому, що для наших делегацій свої університети презентують не тільки професори, викладачі та працівники міжнародного студентського офісу, а й наші студенти – випускники VLS, які нині там здобувають освіту. Відтак, Ви зможете набагато якісніше обрати спеціальність, познайомитись із матеріально-технічним забезпеченням навчального закладу, а також напряму, у неформальній обстановці поспілкуватись із нашими студентами про рівень освіти, складність навчання, умови проживання, харчування, ціни та все, що забажаєте). Усі подробиці та враження від ознайомчих сесій дивись у нашій галереї))

По-третє. VLS – не туристична компанія. Тому всі ознайомчі сесії ми організовуємо по собівартості (проїзд+проживання).

По-четверте. Поїхали з нами!