Шановні батьки та слухачі VLS!

Традиційно навесні VLS організовує ознайомчі сесії до кращих університетів Європи. Тож запрошуємо усіх, хто бажає переконатись в першокласності європейської освіти поїхати із нами!

З 5 по 9 квітня VLS організовує поїздку на день відкритих дверей до університету Hanze у м. Гронінген та університету Стенден, Нідерланди.
У програмі поїздки:
:-) Hanze – один з кращих університетів Північної Європи. Тут готують спеціалістів багатьох напрямів. Найпотужніші – міжнародний бізнес та масові комунікації. 7 квітня в університеті – День відкритих дверей! Власне, це один із пріоритетів нашої подорожі. Тільки під час цієї зустрічі ви зможете дізнатись повну інформацію про навчальний заклад, напряму поспілкуватись із викладачами та студентами-українцями, випускниками VLS!

1

:-) Ви зможете познайомитись із викладачами та студентами  університету Stenden – провідного у підготовці кадрів для готельно-ресторанного бізнесу. База навчального закладу здивує 4-ри зірковим діючим готелем, де студенти набувають необхідних знань. Але найголовніше – під час поїздки ви зможете напряму поспілкуватись зі студентами-вінничанами, які здобувають освіту у Нідерландах.

2

:-) Знайомство з м. Амстердам. Неповторні враження від міста на воді – одного з найбільших туристичних центрів Європи. Також пропонуємо екскурсію до всесвітньо відомого ландшафтного парку Keukenhof. На вас чекає незабутнє враження від всесвітньовідомої долини тюльпанів Keukenhof. Це казкове парково-квіткове королівство, що розкинулося на площі в 32 га в регіоні тюльпанів, а точніше в околицях містечка Ліссе, між Амстердамом і Гаагою, вже давно нарекли «Садом Європи». Тому скоріш приєднуйтесь до когорти щасливців, які побачили це чудо!

bollenvelden_molens

Якщо Ви розглядаєте можливість даної поїздки, просимо якнайшвидше повідомити офіс-менеджера про це за телефонами:
0432 51 73 05
067 208 00 44
063 830 22 13

Директор VLS,
Слободянюк Віктор Михайлович.