Ласкаво просимо до Британської Ради в Україні.

Ми зміцнюємо зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Ми надаємо українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводимо іспити та тести для здобуття британських дипломів.

Минулого року понад 60 тисяч людей долучилося до наших програм та заходів, а 800 тисяч – скористалося нашими цифровими джерелами, зокрема для вивчення англійської.

Наша мистецька робота полягає в ознайомленні українських шанувальників із сучасним британським мистецтвом, у розвиткові навичок діяльності у творчому секторі.

У сфері вищої освіти ми налагоджуємо зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною – у таких галузях, як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти.

Із суспільних питань ми контактуємо із Національною асамблеєю інвалідів України для надання людям із обмеженими фізичними можливостями доступу до процесу прийняття рішень в рамках проекту Єврокомісії для шести країн.