Міжнародний лінгвістичний центр VLS та туристична компанія ELITA-TOUR запрошують на відпочинок з вивченням англійської!

Ми пропонуємо провести канікули на одному з кращих болгарських курортів “MIDIA GRAND RESORT”***+

13 12 8

Пропонуємо яскраву програму відпочинку на березі моря в комфортабельних умовах та насичене молодіжне життя! Все це в поєднанні з цілодобовим спілкуванням англійською в компанії з відомим блогером Кевіном О”Брайєном. Ми забезпечуємо заняття в маленьких групах. Максимально високий результат за короткий час!

4 13898715_1057651260984436_1391120991_o

Всім учасникам програми видається сертифікат міжнародного зразка відповідного рівня.

Тривалість зміни – 15 днів разом з дорогою. Виїзд 2 липня.

Вартість 480 євро+500 гривень – діти до 18 років. У неї входить: проїзд першокласним автобусом, проживання в готелі “MIDIA GRAND RESORT”***+, 4-разове харчування, уроки англійської, розваги та анімація, користування пляжними лежаками та парасольками, басейнами, WI-FI, цілодобова охорона, рятувальна служба, медична страховка, послуги керівника групи.

Переваги табору:

:-) Розташований на березі моря – 50 метрів, поруч з Несебром та Сонячним берегом

:-) 2400 кв.м комфортабельних сучасних чистих басейнів з острівцями та містками. В таборі є аквапарк та шалені водяні гірки

:-) усі умови для спортивних тренувань

:-) проживання у комфортабельних 2,3 – місних номерах. В кожному – нові меблі, кондиціонер, балкон

:-) цілодобова охорона, рятувальники, медична служба

:-) тільки кращі аніматори та весела розважальна програма “М-Фактор 2017″

:-) 4-разове харчування  на будь-який смак- шведський стіл. . Це дійсно оздоровлення, тому що всі овочі та фрукти, які подаються до столу вирощені в чистому середовищі без застосування хімікатів у власному господарстві власників комплексу.

:-) Цілодобове спілкування англійською з викладачами, носіями мови та друзями з багатьох країн Європи.

Та ще безліч переваг, які Ви та Ваші діти зможуть насолодитись тальки  у Midia Grand Resort!

Дізнайся більше у нашого офіс-менеджера (067) 208-00-44  (063) 830-22-13

Проведи літо з користю! Приєднуйся до нашої веселої компанії та втілюй в життя заповітні мрії!

Листивка_А5_лицо                                                                Листивка_А5_оборот