Collegium Civitas

Collegium Civitas займає I місце серед вищих навчальних закладів Польщі за спеціалізацією “Міжнародні відносини”. Collegium Civitas – це дійсно один з найкращих університетів в Польщі, де Ви можете вивчати міжнародні відносини, соціальні і політичні науки.

• Університет пропонує програми на рівні бакалаврату, магістратури та докторантури.
  • Університет має державну акредитацію та акредитацію Комісії Ректорів Польських ВУЗів – дві найважливіші і престижні акредитації.
  • Університет пишається сертифікатами якості освіти: Сертифікат Університету Кінгстон у Лондоні, Сертифікат Довіри, Сертифікат Університету Лідерів 2011.
  • Університет є членом таких міжнародних організацій, як International Sociological Association, International Society of Political Psychology, International Political Science Association, і European Political Science Association.

Англомовні спеціальності:

• Міжнародні відносини
  • Журналістика
  • Соціологія
  • Політологія
  • Філософія

Якщо у вас є інтерес до соціології, політології та міжнародних відносин, Collegium Civitas – місце саме для вас!

Collegium Civitas є сучасним недержавним університетом, розташованим в самому центрі Варшави – найбільш динамічної столиці Центральної та Східної Європи. Історія навчального закладу бере свій початок в 1997 році.

Collegium Civitas був створений за ініціативою групи відомих вчених з Польської Академії Наук, найпрестижнішої польської освітньої установи. Професори з 5 інститутів -політичних досліджень, філософії та соціології, історії, історії мистецтв і слов’янських досліджень заклали основи Collegium Civitas.
За словами тижневика Newsweek Polska, випускники Collegium Civitas є одними з найбільш затребуваними роботодавцями Польщі. Престижна французька щоденна газета Le Monde назвала Collegium Civitas одиним з кращих університетів у світі в галузі політичних наук.

Одинадцять причин, чому ви можете обрати Collegium Civitas

1. Найвище місце в рейтингах польських університетів
    З 2000 року Collegium Civitas незмінно займає перше або друге місце в академічних та університетських рейтингах провідних польських журналів, газет чи навчальних закладах, як Wprost, Polityka, Reczpospolita orWiarygodna Szkoła.
  2. Акредитація
    Більшість викладачів університету – з Польської академії наук – найкращої науково-дослідної установи в країні. Мають сертифікат якості в галузі освіти від Конференції польських університетів. Двічі їхні викладачі отримували Приз за кращого академічного вчителя.
    Collegium Civitas пишається проведенням акредитації від Національної комісії з акредитації та акредитації університету акредитаційної комісії при Конференції ректорів польських університетів.
  3. Маленька чисельність студентських груп
    Викладання досконалості. Викладачі є відкритими для спілкування, а чисельність студентів у групі мала.
  4. Сучасне інтернет – середовище
    Collegium Civitas запровадив систему Online Services, яка дозволяє студентам зареєструватися, перевірити свої оцінки, висловити свою думку, довідатися про курси і викладачів через Інтернет. Система онлайн-послуг отримала високу оцінку як студентів, так і викладачів.
  5. Майстер Іноземних Мов
    Empik школа, перш за все мовна школа в Польщі, надає послуги навчання студентів. Іноземним студентам запоропоновано польська мова як іноземна.
  6. Міжнародні зв’язки
    Більш ніж половина студентів користується міжнародними програмами обміну. Collegium Civitas є частиною європейської системи трансферу кредитів, який збільшує мобільність студентів у всіх країнах. Представники 27 країн навчаються на програмах бакалаврату та магістратури університету.
  7. Ідеальне розташування
    Університет розташований в центрі Варшави, в Палаці культури і науки. Багато визначних пам’яток знаходяться в кількох хвилинах ходи від палацу, неподалік — транспорт. Поруч – більшість банків, поштових відділень, ресторанів і барів.
  8. The Final Frontier
    Навчання у Collegium Civitas фокусується на розширенні Європейського Союзу, переході до ринкової економіки і демократії, глобалізації, стратегічному аналізі, політичній комунікації та політичному керівництві. Немає майбутнього соціолога, ділової людини, аналітика без глибокого знання логіки та історії цих процесів і проблем.
  9. Невеликі витрати на проживання і доступне навчання
    Варшава – недороге місто. Проїзд на таксі від аеропорту до центру становить близько 7 євро. Кімнату в хорошому готелі можна зняти за 50 євро. Однокімнатну квартиру можна орендувати за 400 євро в місяць. Обід в ресторані коштує 6 євро. Квиток в кіно за ціною 5 євро. Приємною є також вартість навчання!
  10. Відмінні можливості кар’єри
    Характер навчальних програм дозволяє студентам конкурувати на ринку праці. BA програми в Collegium Civitas можуть бути використані як плацдарм для подальшої освіти у Великобританії, США, Канаді чи інших англомовних країнах.
  11. Національне та міжнародне визнання високоякісної освіти!
    Університет отримав акредитацію від Національної Комісії з Акредитації Університетів на Конференції ректорів польських університетів. Collegium Civitas пишається кількома сертифікатами з якості освіти, таких як Університет Кінгстон, Лондон (Kingston University, London) Сертифікат Університету Трастворзі (the Trustworthy University Certificate ) та Сертифікат Університету Лідерів(Certificate of University of Leaders) 2011 року.
    Навчальний заклад є офіційним членом багатьох міжнародних об’єднань та організацій, наприклад, Міжнародної Соціологічної Асоціації, Міжнародного Товариства Політичної Психології, Міжнародної Асоціації Політичних Наук.

Сайт університету www.civitas.edu.pl